Kolumna mobilna PORT15-VHF-BT-WH Ibiza (biała)
Wartość sprzętu1250
Opis produktu:
  • wielofunkcyjnej aktywnej kolumny głośnikowej o dużej skuteczności w trwałej obudowie ABS
  • wbudowanego odtwarzacza MP3 (z USB i czytnikiem kart SD)
  • equalizera
  • miksera
  • dwóch mikrofonów bezprzewodowych (w tym jednego nagłownego)
  • bezprzewodowego pilota sterującego
  • okablowania (kabel zasilający z zasilaczem, kabel mikrofonu przewodowego).
Urządzenie zbudowane jest na wydajnym głośniku niskotonowym o średnicy 15", moc szczytowa kolumny wynosi aż 800W.
Zastosowanie:
Specyfikacja:
  • Wbudowany wzmacniacz mocy
  • Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe odtwarzanie utworów z zewnętrznych urządzeń
  • 2 x mikrofon bezprzewodowy, w tym 1 bezprzewodowy nagłowny  (częstotliwości 197,15MHz i 199,6MHz)
  • Regulacja equalizera: Bass & Treble
  • Regulacja głośności oraz kontrola ECHO dla mikrofonów
  • Regulacja głośności muzyki
  • Dodatkowe wejścia MIC oraz LINE IN
  • Wbudowany akumulator oraz ładowarka
  • Możliwość ładowania zarówno z sieci 230V, jak i zasilaniem 12V (np. z samochodu)
  • Solidny uchwyt i kółka dla ułatwienia transportu (urządzenie można prowadzić jak typową walizkę
  • Pilot bezprzewodowy
  • Kolor kolumny: biały
Dane techniczne:
  • Symbol: PORT15VHF-BT-WH
  • Głośnik niskotonowy: 15”/38cm
  • RMS/max. : 450/800W
  • Wydajność: 99dB
  • Zakres częstotliwości: 35Hz - 20kHz
  • Zasilanie:  220-240V / 50-60Hz (możliwość zasilania 12V lub z wbudowanej baterii)
  • Wymiary: 690 x 430 x 390mm